fbpx

Točité spirálové schodiště

Nejpohodlnější pro domacnost jsou tradiční pochodové schodiště. Existují však podmínky, kdy žádný architekt nedokáže umístit schodiště do stávajícího projektu budovy. Faktem je, že pro takovou konstrukci se vyžadují dostatečně velká plocha, ktera neni k dispozice v malých domech nebo apartmánech.

Řešení problémů jsou točité schodiště. Může být instalováne na zdi nebo uprostřed místnosti a pomůže vystoupat do mansardy nebo se sejít do vinného sklípku. Takové žebříky jsou postaveny v souladu s výpočty, a proto nejsou horší než pochodové.

Materiály a možnosti

Někdy upřednostňují kovové žebříky. Ale takové konstrukce jsou drahé, nejsou příliš bezpečné, mají studený, mrtvý povrch. Proto je pravděpodobnější, že budou vybráni přívrženci průmyslového stylu. Na rozdíl od kovu dřevo nikdy nevyjde z módy. Dřevěné točité schodiště doplní klasický interiér, plně uspokojí milovníky skandinávského minimalismu nebo romantického Provensálska.

Dřevo je živý, teplý a ekologický materiál. Pro výrobu točitých schodišť používa se tvrdé dřevo. Zejména dub, sibiřský modřín a některé další druhy jehličnatých stromů. V našem sortimentu najdete připravené k montáži schody v populární velikosti a pečlivým přístupem k výběru materiálů. Všechny prvky jsou vyrobeny z ekologickeho dřeva, nemají suky a prošly špičkovým zpracováním na moderním evropském vybavení.

Výhody točitých schodišť

  • Minimální rozměry. Schody můžete instalovat absolutně v každé místnosti.
  • Dostupná cena. Při objednání schodiště v naší společnosti ušetříte peníze na vytváření projektu, výrobu a montáž jednotlivých prvků.
  • Spolehlivost. Návrh vašeho budoucího schodiště je pečlivě vypočítán a bezpečný.
  • Životnost. Vysoce kvalitní materiály zajišťují desetiletí bezporuchového provozu spirálového schodiště.
  • Vnější dojem. Když schody, které jste zde zakoupili, budou instalovány na jejich místo, budete milé překvapeni: interiér bude vypadat  zcela novým způsobem. Bezesporu točité schodiště vyzdobí elegantní design vášeho domova.

Existují omezení

Při nákupu točitého schodiště mějte na paměti: nebude moc na něj presouvat nábytek nebo jiné velké předměty. Navíc pravděpodobně, že šplháni a sestupováni se pravděpodobně bude pomalejší. Točitá konstrukce nemusí být ideálním řešením pro starší členy rodiny, ale ve většině případů je tato verze dřevěného schodiště ideální volbou pro malé místnosti.

V případě, že točité schodiště z nějakého důvodu Vám nevyhovují, můžete si zakoupit naše komponenty k vytvoření tradičních schodišť — schody, zábradlí, madla, sloupy, řetězec.

Comments are closed.

error: Content is protected !!