fbpx

Stolové desky

Stoly s dřevěnými deskami přinášejí místnosti atmosféru důkladnosti. Vypadají skvěle v různých stylů — skandinávské, italské, klasické, country. Dokonce i moderní podkroví bude vypadat hezky z geometricky čistých dřevěných ploch s originální strukturou.

Poznámka: dřevo může být použito nejen pro jídelní nebo konferenční stolky, ale také jako pracovní povrch v kuchyni. Naše firma Vám také může nabídnout desky pro koupelny z dřeva odolného proti vlhkosti.

Výhody dřevěné stolově desky

Na této stránce jsou umístěny desky z vysoce kvalitního dřeva různých druhů. Veškeré dřevo se pochází ze severu Ruska, stejně jako z nedotčené sibiřské taigy. Zpracovává se na vynikajících strojich podle moderních evropských standardů. Proto stolově desky zakoupené u nás:

  • Extrémně šetrné k životnímu prostředí.
  • Estetické.
  • Mají vysokou odolnost proti vlhkosti.
  • Odolné vůči teplotním extrémům.
  • Maji vynikající odolnost proti mechanickému namáhání.
  • Prakticky neabsorbuje nečistoty, mastnoty, cizí pachy.
  • Nevyžadují časově náročnou péči.
  • Schopnost sloužit po desetiletí bez problémů.

Rozměry a tvary

V závislosti na tom, kde chcete namontovat stolní desku, zvolte nejvhodnější velikost a tvar. Jako základ pro budouci stůl se hodí stolní deska oválná nebo kulatá, stejně jako pravoúhlá s malým rozdílem mezi délkou a šířkou. Mame úzké , ale dlouhé desky pro kuchyně a koupelny. Pevný rozsah velikostí Vám umožňi zvolit potřebnou délku podle Váších představ.

Tloušťku vyberte na základě očekávané zátěže. Malý stůl může byt vyroben s poměrně tenkých stolovych desek. Ale pro pracovní plochy v kuchyni nebo v koupelně je lepší mít silnější desku — pomůže to zabránit deformacím způsobeným vlhkostí.

Přírodní dřevo v interiéru domu

Dřevěné stolní desky, které jsou uvedeny v našem katalogu, mají dokonale broušený a hladký povrch. Jsou připraveny na dekorativní nebo ochranný povrch. Vysoká kvalita dřeva umožňuje omezit naklady na vyčištění oleje, vosku nebo laku, přičemž plně zachovává odstín a strukturu dřeva. Nicméně, pokud dáváte přednost tónovanému nebo malovanému dřevu, je snadné dosáhnout stejnoměrného odolného povrchu.

Kromě solovych desek si můžete zakoupit od nás další stavební a dokončovací materiály z vynikajícího dřeva. Věnujte pozornost prvkům ze schodů, dveří, dokončených točitých schodišť, okenních parapetů, podlahovch desek.

Comments are closed.

error: Content is protected !!