fbpx

Řezivo ze smrku/borovice

  • smrk_borovice_01
  • smrk_borovice_02

Hledáte levné a zároveň kvalitní dřevo z jehličnatých stromů? Naše společnost nabízí řezivo z borovice a smrku, které plně uspokojí Vaše požadavky. Přímé dodávky od výrobců, ideální podmínky skladování, široký sortiment — usilujeme o to, aby se zákazníci byli velice spokojení s dodavanym materiálem.

Kromě toho ceny a vynikající služby Vas příjemně překvapí. Můžete si od nás koupit jehličnaté dřevo v jakémkoliv množství až po velkoobchodní dodávky.

Původ dřeva

Kvalita řeziva je primárně ovlivněna růstovou plochou konkrétní série stromů. Obdržíme je přímo od podniků, které sklízejí dřevo v ekologicky čistých oblastech na severu evropské části Ruska. A také z nedotčené taigy východní Sibiři. Takže je zaručeno, že nebude znečištěno škodlivými látkami.

Kromě toho stromy pěstované v drsném klimatu mají vynikající spotřebitelské kvality. Dřevo je husté, s nízkou vlhkostí, silné. Výrobky z nich jsou odolné proti přímému slunečnímu záření, vlhkosti, změnám teploty, mechanickému poškození. Smrk a borovice dokonale se zpracováva, mají krásný přírodní odstín a příjemnou strukturu.

Technologie výroby

Naše společnost Vám nabízí řezivo vyrobené v souladu s evropskými standardy. Vyrábí se dobře vybavenými podniky, kde jsou výrobní linky vybaveny moderními německými stroji. Takové podmínky prakticky vylučují nepředvídatelný vliv lidského faktoru a zvyšují kvalitu.

To je důvodem, proč dřevo neztráci přirozené vlastnosti. Povrchy nemají zvlnění, odštěpení nebo nesrovnalosti. Dokonalá konzistentní velikost umožňuje bez dalších operací spojit prvky mezi sebou nebo použít in-line produkci.

Univerzální materiál

Řezivo ze smrku a borovice, které nabízíme našim zákazníkům, je jedinečný výrobek. Z důvodu šetrnosti k životnímu prostředí jsou doporučeny pro použití v obytných oblastech: pro výstavbu a dokončovácí prace, v koupelnách a saunách, ve veřejných prostorách s vysokou propustnosti.

Ale takový řezivo je univerzální. Díky velmi dobré kombinaci vlastností mohou být použity jak ve vnitřních prostorách, tak i ve stavebnictví ve venkovním prostředí. Vysoká vlhkost, kritické teploty a jasné slunce neovlivňují vzhled a vlastnosti takového dřeva.

Nejlepší kvalita za rozumnou cenu

Postarali jsme se o to, abych do skladu přichází pouze řeziva špičkové kvality. Spolehliví dodavatelé a přísná kontrola to zaručují. Pokud jde o cenu, neustále snižujeme náklady a provádíme nejvíce loajální cenovou politiku. A nabízíme speciální podmínky spolupráce pravidelným partnerům a velkým velkoobchodním společnostem.

 Název  Materiál Rozměry, mm  (t*š*d) Třída   Cena, CZK /m3 bez DPH
                      Řezivo, smrk/ borovice (Velkoobchodní cena)        
Řezivo  smrk/borovice 36* 125 * 4000 0—2 m3 6800,00
Řezivo  smrk/borovice 44 * 100 * 4000
Řezivo  smrk/borovice 44 * 125 * 4000
Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH 21%. Sklad: Praha 10, Za Zastavkou 373, areal PM, sklad №A7. Dostupnost zboží zjistíte na  Tel: +420 776 357 727.
IC: 048 00 150.
Velkoobchodní cena je k dispozici na vyžádání!

 

Máte otázky? Rádi vám odpovíme a navrhneme optimální řešení podle Váších požadavků.

Tel. +420 776 357 727.

Nebo můžete poslat objednávku e-mail: info@dsft.cz nebo vyplňte formulář na webových stránkách.

Adresa skladu:
Office: Czech Republic, 109 00, Praha 10, Za Zastavkou 373, sklad № А7.


Cenik „Řezivo, sibiřský modřín + Smrk a borovice“...

Comments are closed.

error: Content is protected !!