fbpx

Řezivo ze sibířského modřínu

  • sibirsky_modrin_01
  • sibirsky_modrin_02
  • sibirsky_modrin_03
  • sibirsky_modrin_04

Nepotřebujete hotové dřevěné výrobky, ale potřebujete pro ně vysoce kvalitní suroviny šetrné k životnímu prostředí? Sibiřský modřín je ideální volbou! Naše firma Vám nabízí řezivo z tohoto dřeva, které se pěstuje a zpracovává v nejčistších oblastech východní Sibiře.

Vybrali jsme pro Vás nejlepší dřevo z modřínu a jsme plně zodpovědní za jeho kvalitu. Proto můžete přímo zde koupit prkna požadované tloušťky a téměř okamžitě ji uvést do výroby.

Proč zrovna modřín?

Modřín je jehličnatý strom. Jeho dřevo však neobsahuje nevýhody ktere maji levnější druhy jehličnatých stromu — měkkost a nadměrná gumovitost. Spíše modřín patři k tvrdým plemenům. Přitom se výrobky z modřínového dřeva šíří kolem sebe vůně živého jehličnatého lesa.

Pryskyřičná impregnace se rozděluje rovnoměrně na cely objem kmene. Výrobky vyrobené z takových materiálů proto nebudou mít vnější vady. Tato stejná pryskyřičná látka zajišťuje vodotěsnost dřeva a nepřilnavost k hnilobě, houbám a napadení hmyzích škůdců (kvůli vysoké koncentraci phytoncides).

Zvláštní vlastnosti modřínového dřeva

Charakteristickým znakem modřínového dřeva — vysoká pevnost, v ohýbání a protahování. Tímto parametrem je ve stejné kategorii s dubem — uznávaným lídrem mezi evropskými druhy tvrdého dřeva. Před dubem modřín dokonce ma výhodu: díky vysokému obsahu pryskyřice impregnací se stává ještě silnější a pevnejši v průběhu času a neztrácí svůj původní tvar.

Další důležitou vlastnosti je že modřínové palubky jsou absolutně nebojí vody. Dřevo z tohoto plemene má překvapivě nízkou hygroskopičnost vzhledem k tomu, že její póry jsou vyplněny pryskyřičný materiály. Modřín jako stavební materiál se proto úspěšně používá v oblastech, kde je vlhkost tradičně vysoká.

Oblasti využití

Řezivo z modřínu je kombinuji v sobě velmi důležité stavební vlastnosti : vysoké pevnostní charakteristiky, odolnost proti rozkladu a odolnost proti vlhkosti. Proto se úspěšně používají při stavbě mostů, přehrad, schodišť, kanalizace, hospodářských budov. Domy z modřínu jsou vzorem dlouhověkého a ekologického bydlení.
Současně se modřínový dříví používá k výrobě nábytku, dveří a parapetů. Obzvláště praktický je nábytek pro kuchyň a koupelnu — díky své odolnosti proti vlhkosti.

Cena a kvalita

Nabízíme našim zákazníkům levné dřevo z modřínu splňující nejpřísnější normy kvality. Mají přesné rozměry, správnou vlhkost, jsou ve vhodném mikroklimatu pro zachování všech spotřebitelských vlastností.

 Název  Materiál Rozměry, mm  (t*š*d) Třída   Cena, CZK /m3 bez DPH
                      Řezivo, sibiřský modřín (Velkoobchodní cena)        
Řezivo  sibiřský modřín 25* 150 * 6000 0—4 stupně m3 9230,00
Řezivo  sibiřský modřín 32 * 150 * 6000
Řezivo  sibiřský modřín 34 * 150 * 6000
Řezivo  sibiřský modřín 32 * 125 * 6000
Řezivo  sibiřský modřín 34 * 100 * 6000
Řezivo  sibiřský modřín 44 * 100 * 6000
Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH 21%. Sklad: Praha 10, Za Zastavkou 373, areal PM, sklad №A7. Dostupnost zboží zjistíte na  Tel: +420 776 357 727.
IC: 048 00 150.
Velkoobchodní cena je k dispozici na vyžádání!

 

Máte otázky? Rádi vám odpovíme a navrhneme optimální řešení podle Váších požadavků.

Tel. +420 776 357 727.

Nebo můžete poslat objednávku e-mail: info@dsft.cz nebo vyplňte formulář na webových stránkách.

Adresa skladu:
Office: Czech Republic, 109 00, Praha 10, Za Zastavkou 373, sklad № А7.


Cenik „Řezivo, sibiřský modřín + Smrk a borovice“...

Comments are closed.

error: Content is protected !!