fbpx

Dveře interierové masiv

Navzdory technickému pokroku a spoustě různých umělých materiálů je nejlepším řešením pro obytné prostory — dřevěné dveře. Zejména z masivního dřeva. Existuje názor, že nejsou vhodné pro všechny a všude, protože mají tendenci deformovat za určitých teplotních a vlhkostních podmínek. Ale tyto nevýhody jsou spojeny pouze se špatně kvalitou dřeva nebo dveřích, které jsou vyráběny s porušením technologické disciplíny.

Naše společnost velmi vážně přistupuje k výběru dodavatelů a nastávající kontrole kvality výrobků. Dveře zakoupené od nás proto zaručují, že vás nezklamou po celou dobu životností.

Kupujte se zárukou

Dveře z masivního dřeva, které naleznete v katalogu, mají mnoho výhod ve srovnání s výrobky jiných dodavatelů.

  • Dlouhá životnost díky pečlivému výběru surovin a kvalitnímu zpracování dřeva.
  • Demokratická cena výrobků vyrobených z přírodního dřeva vysoké kvality.
  • Osvědčená ekologická přívětivost, protože strom přichází k nám z nejčistších oblastí Sibiře a ruského severu.
  • Vysoká tepelná izolace kvůli nedostatku vad.
  • Vynikající zvuková izolace díky jedinečné husté struktuře sibiřských a severních stromů.
  • Odolnost vůči poklesu teploty a vlhkosti v důsledku náročných klimatických podmínek v oblastech, kde rostou suroviny.
  • Úžasný vzhled. Poskytuje jedinečnou strukturu živého dřeva, stejně jako přesné obrábění na moderních strojích.

Vlastnosti různých druhů dřeva

Naše firma nabízí širokou škálu dveří z řady různých druhů dřeva. Všechny mají nejvyšší kvalitu a jsou charakterizovány vlastnostmi materiálu, celkovými rozměry, cenou.

Dubové dveře jsou to nejlepší, co můžete koupit pro svůj domov. Plně ospravedlňují svou cenu. Oni se liší svou působivou hmotností, pevným povrchem, velmi krásnou strukturou. Bude sloužit co nejdéle.

Dveře z jehličnanů jsou levnější. Povrch bude poněkud měkčí, ale hmotnost těchto dveří nevyžadují vyztužené dveřní kování. Kromě toho smrk a borovice rozšíři v domě nepopsatelnou vůně živého lesa.

Dále nabízíme dveře z osiky. Jsou ideální pro kryté bazény, sprchy, vany, sauny — všude tam, kde je vysoká vlhkost a nejsou příliš pohodlné podmínky teploty pro dřevo.

Ke dveřím z masivního dřeva si můžete od nás zakoupit další výrobky vyrobené z vysoce kvalitního dřeva. Může být užitečné dřevěná lamelová dvířka, prvky schodiště, desky, hotové točité schodiště, okenní parapety.

Comments are closed.

error: Content is protected !!