fbpx

Dveře lamelové

Dveře s povrchem ve formě žaluzie jsou důležité tam, kde je vyžadována univerzální lehká konstrukce v kombinaci s volným oběhem vzduchu. Používají se v skříňkách a šatnách, dveře jsou vybavene hospodářský místnosti, kde se šikovně skrývá radiátory topení. V některých případech mohou být takové dřevěná lamelová dvířka na masivním rámu použita mezi pokoji v domě.

Ze všech materiálů, které se používají pro dvířka, se dřevo ukázalo se jako nejlepší. Nabízíme vám vynikající výběr lehkých dřevěných dveří různých velikostí a pro všechny úkoly.

Výhody před dveře z masivního dřeva

Dřevěná lamelová dvířka jsou mnohokrát lehčí než dveře z masivního dřeva stejné velikosti. Proto nejsou absolutně náročné na kování a mohou být instalovány i laikem. Taková konstrukce zajistí neomezenou cirkulaci vzduchu. To je nezbytná kvalita při instalaci dveří, například mezi teplou chodbou a nevyhřívanou komorou. Nebo při dekorací topení.

Kromě toho mohou dřevěné žaluzie snadno zapadnout do jakéhokoliv interiéru a hrají roli zajímavého uměleckého objektu (s vhodnou výzdobou).

Takové dřevěné dveře se používají v obou výkyvných a posuvných systémech. Z nich můžete dokonce sbírat lehký skládací plát pro zónování prostoru. Vzhledem k tomu, že obvykle lamelová dvířka jsou užší standardních dveři, pomáhají šetřit plochu  místnosti. To je důležité zejména v malých bytech, skromných venkovských domech nebo v kancelářích.

Možnosti dekorace

V naší společnosti si můžete koupit dřevěné žaluzie vynikající kvality, které jsou plně připraveny pro aplikaci dekorativní vrstvy. Mají hladký povrch bez uzlů, suků a nerovnosti.

Můžete nechat původní světlý odstín sibiřského stromu, pokrytý bezbarvým lakem nebo speciálním voskem. Takové dřevo je také krásně zbarvené a není příliš náročné na značku používaného materiálu. Dveře můžete zakrýt také barvou pravého stínu — od klasické bílé až po nejpozoruhodnější světlo, která je přemění na centrální prvek výzdoby.

Interiérové ​​řešení z přírodního dřeva

«Živé» přírodní dřevo je to nejlepší, co si můžete vybrat pro svůj domov nebo kancelář. Léčuje vzduch, saturuje ho užitečnými látkami pro snadné dýchání. Kromě toho jedinečná struktura stromu diverzifikuje interiér v jakémkoli stylu. A rozsáhlé možnosti použití žaluziových dveří usnadní pohodlnější život.

Spolu s těmito dveřmi si můžete vybrat u nas i další výrobky vyrobené z vysoce kvalitního dřeva. Možná Vás zajímá parapety, prvky schodů, desky, pevné dveře, hotová točitá schodiště.

Comments are closed.

error: Content is protected !!